Služby

Divize EZS

 • dodávka a montáž elektronického zabezpečovacího systému - EZS – Alarm a EPS
 • dodávka a montáž bezdrátových zabezpečovacích systémů - Jablotron
 • dodávka a montáž zařízení umožňujících monitorování prostoru, zařízení pro audio - video záznam nebo přenos dat, kamerový systém - CCTV se záznamem a přenosem po internetu na mobil
 • dodávka a montáž přístupových systémů - intercomy, video, audio a dále montáž přístupových systémů na magnetické karty
 • Bezplatné poradenství a zpracování návrhu komplexního zabezpečení objektu

Divize fyzické ochrany

 • ochrana a ostraha movitého a nemovitého majetku a provozoven určených pro styk se zákazníkem
 • provádění přepravy majetku s ostrahou
 • osobní ochrana osob - V.I.P. doprovody
 • detektivní pátrání po osobách a věcech, exekutorské doprovody
 • ochrana osob a majetku při konání sportovních a kulturních akcí
 • speciální obranné technické pomůcky proti odposlechu
 • V.I.P. doprovody

Vyšším stupněm zabezpečení je elektronická zabezpečovací signalizace – EZS - Alarm. Hlavní funkcí elektronické zabezpečovací signalizace – Alarmu je vyhlášení poplachu v případě napadení střeženého prostoru. Systém je řízen ústřednou, která shromažďuje a vyhodnocuje informace z jednotlivých detektorů. Při vyhlášení poplachu se aktivují sirény vně i uvnitř objektu. Informace o poplachu je zpravidla přenášena na pult centralizované ochrany - PCO, který zajistí okamžitou kontrolu napadeného objektu. Uživatel ovládá celý systém pomocí jednoduché klávesnice.

Základem elektronického zabezpečovacího systému – Alarmu jsou pohybové (též prostorové) detektory, které reagují na změny ve svém zorném poli. Velmi jednoduchým čidlem je magnetický kontakt, který reaguje na otevření dveří a oken. V nově stavěných domech je nutné také počítat s požárními detektory, obvykle s optickou detekcí kouře, podle nové právní úpravy.

Připojení elektronické zabezpečovací signalizace na Pult Centralizované Ochrany - PCO - by mělo být samozřejmostí. Jak Pult Centralizované Ochrany - PCO - funguje? Operátoři pultu centralizované ochrany nepřetržitě vyhodnocují zprávy přicházející z jednotlivých elektronických zabezpečovacích systémů - Alarmu. V případě přijetí zprávy o poplachu vysílá operátor okamžitě zásahovou skupinu ke kontrole objektu. O výsledku kontroly je informován majitel nebo uživatel. Pokud je objekt napaden, zásahová skupina usiluje o zadržení pachatele a operátor přivolá policii. Poté zásahová skupina objekt střeží, dokud jej majitel nepřevezme, zadržený pachatel je předán policii. Pult centralizované ochrany - PCO - výrazně zvyšuje funkci zabezpečovacího systému - EZS. Nejen že zajistí okamžitou profesionální reakci v případě napadení objektu 24 hodin denně a 365 dní v roce. Operátor navíc informuje majitele nebo servisní firmu o dlouhodobých výpadcích elektrické energie nebo poruchových stavech systému. Váš domov tak stále v bezpečí.

ZÁSAH BEZ RIZIKA

Proškolení a ozbrojení pracovníci, vyslaní dispečerem monitorovací centrály - PCO, zkontrolují příčinu poplachu a případně zadrží pachatele. Jsou připraveni na setkání s agresivním a nebezpečným pachatelem lépe než kdokoliv z Vaší rodiny či ze sousedství. – NEBOJÍME SE!

RYCHLÁ REAKCE

Zásahové jednotky jsou vždy připraveny k okamžitému výjezdu při poplachu. Zásahové vozidlo nikdy neodjíždí na jednání, nákupy a výlety z blízkosti Vašeho domova jako Vy. Policie ČR řeší často úkoly s vyšší prioritou a doba jejich dojezdu na místo je dlouhá. – VYJÍŽDÍME HNED!

PERMANENTNÍ DOHLED

24 hodin denně je Váš zabezpečovací systém - Alarm kontrolován operátorem PCO. Naši operátoři si nikdy nevypínají telefon nebo zvonění jako Vy, když jste v divadle nebo na jednání, a jsou schopni okamžitě reagovat na nastalou situaci. – OPERÁTOR NEJEDE NA DOVOLENOU!

Spolupracujeme s pojišťovnamy

 • Allianz pojišťovna, a.s.
 • Kooperativa, pojišťovna, a.s.
 • Česká pojišťovna, a.s.